TRENGER DU EN ERFAREN RØRLEGGER?

KONTAKT OSS

Vi vil gjerne høre fra deg. Send en melding eller ring oss for en uforpliktende rørprat!

Ansatte

Avdeling Mo i Rana

  Mellomvika 53,
    8622  Mo I Rana
75 57 72 00

Avdeling Sandnessjøen

    Øyvind Lambes vei 23,
       8803  Sandnessjøen
   75 57 72 00

AVDELING MO I RANA

Lars Møgster

Lars Møgster

Daglig leder
Mo i Rana
915 21 806
lars@unionvvs.no
Bjørn Peder Andersen

Bjørn Peder Andersen

Teknisk sjef
Mo i Rana
913 03 426
bpa@unionvvs.no
Adrian Benjamin Olsen

Adrian Benjamin Olsen

Prosjektsjef
Mo i Rana
976 65 213
adrian@unionvvs.no
Morten Haukland

Morten Haukland

Prosjektleder
Mo i Rana
932 33 785
morten@unionvvs.no
Roger Allan Adolfsen

Roger Allan Adolfsen

Prosjektleder
Mo i Rana
951 66 096
roger@unionvvs.no
Ida Pruglhei

Ida Pruglhei

HR/kontor
Mo i Rana
994 68 457
ida@unionvvs.no
Andreas Ytterøy Søreng

Andreas Ytterøy Søreng

Rørlegger
Mo i Rana
994 56 399
andreas@unionvvs.no
Asbjørn Samuelsson

Asbjørn Samuelsson

Rørlegger
Mo i Rana
977 00 880
Cato Jørgensen

Cato Jørgensen

Rørlegger
Mo i Rana
918 33 849
Eirik Præsteng Osmo

Eirik Præsteng Osmo

Rørleggerlærling
918 33 849
Frida Jamtli

Frida Jamtli

Rørlegger
Mo i Rana
452 01 112
Gaute Dilkestad

Gaute Dilkestad

Rørlegger
Mo i Rana
971 55 438
Hjalmar Andersen

Hjalmar Andersen

Rørlegger
Mo i Rana
468 56 352
Joakim Olsen Haranes

Joakim Olsen Haranes

Rørlegger
Mo i Rana
928 93 125
Lars Fredrik Kjelen Flater

Lars Fredrik Kjelen Flater

Rørleggerlærling
Mo i Rana
954 26 783
Lene Merethe Solbu

Lene Merethe Solbu

Rørlegger
Mo i Rana
945 40 837
Michel Antonie Vermeulen

Michel Antonie Vermeulen

Rørlegger
Mo i Rana
412 30 363
michel@unionvvs.no
Marius Forsmo Olsen

Marius Forsmo Olsen

Rørleggerlærling
Mo i Rana
971 45 935
Roger Tyvold

Roger Tyvold

Rørlegger
Mo i Rana
402 11 828
tyvold@unionvvs.no
Stian Andersen

Stian Andersen

Rørlegger
Mo i Rana
412 63 888
stian@unionvvs.no
Trond-Espen Ervik

Trond-Espen Ervik

Rørlegger
Mo i Rana
916 45 287
Tobias Johansen Yttervik

Tobias Johansen Yttervik

Rørlegger
Mo i Rana
951 11 792
Terje Granlund

Terje Granlund

Rørlegger
Mo i Rana
467 88 413

Avdeling Sandnessjøen

Viggo Olaisen

Viggo Olaisen

Rørlegger
Sandnessjøen
478 71 973
Trygve Aleksandersen

Trygve Aleksandersen

Prosjektleder
Sandnessjøen
905 22 410
trygve@unionvvs.no
Bjørnar Pettersen

Bjørnar Pettersen

Rørleggerformann
Sandnessjøen
950 81 399
bjornar@unionvvs.no
Andreas Løkken Jacobsen

Andreas Løkken Jacobsen

Rørlegger
Sandnessjøen
952 08 044
Ask Ivan Laumann

Ask Ivan Laumann

Rørleggerlærling
Sandnessjøen
986 87 236
Bent Andreas Kirkerød

Bent Andreas Kirkerød

Rørlegger
Sandnessjøen
958 14 643
Pål Steinar Edvardsen

Pål Steinar Edvardsen

Rørlegger
Sandnessjøen
918 83 509
Magnus Hammer Forø

Magnus Hammer Forø

Rørlegger
Sandnessjøen
920 91 361
Remi Hansen

Remi Hansen

Rørlegger
Sandnessjøen
934 26 880
Terje Halseth Meidal

Terje Halseth Meidal

Rørlegger
Sandnessjøen
902 22 628