TRENGER DU EN ERFAREN RØRLEGGER?

KONTAKT OSS

Vi vil gjerne høre fra deg. Send en melding eller ring oss for en uforpliktende rørprat!

Ansatte

Avdeling Mo i Rana

  Mellomvika 53,
    8622  Mo I Rana
75 57 72 00

Avdeling Sandnessjøen

    Øyvind Lambes vei 23,
       8803  Sandnessjøen
   75 57 72 00

AVDELING MO I RANA

Lars Møgster

Lars Møgster

Daglig leder
Mo i Rana
915 21 806
lars@unionvvs.no
Bjørn P. Andersen

Bjørn P. Andersen

Teknisk sjef
Mo i Rana
913 03 426
bpa@unionvvs.no
Adrian B. Olsen

Adrian B. Olsen

Prosjektsjef
Mo i Rana
976 65 213
adrian@unionvvs.no
Roger Adolfsen

Roger Adolfsen

Prosjektleder
Mo i Rana
951 66 096
roger@unionvvs.no
Thea Mari Lund

Thea Mari Lund

Trainee/Prosjektleder
Mo i Rana
995 18 551
thea@unionvvs.no
Michel Vermeulen

Michel Vermeulen

Rørlegger
Mo i Rana
412 30 363
michel@unionvvs.no
Stian Andersen

Stian Andersen

Serviceleder/Rørlegger
Mo i Rana
412 63 888
stian@unionvvs.no
Roger Tyvold

Roger Tyvold

Rørlegger
Mo i Rana
402 11 828
roger.tyvold@unionvvs.no
Ida Pruglhei

Ida Pruglhei

HR/kontor
Mo i Rana
994 68 457
ida@unionvvs.no
Frida Jamtli

Frida Jamtli

Rørlegger
Mo i Rana
452 01 112
frida@unionvvs.no
Andreas Søreng

Andreas Søreng

Rørlegger
Mo i Rana
994 56 399
andreas@unionvvs.no
Cato Jørgensen

Cato Jørgensen

Rørlegger
Mo i Rana
918 33 849
cato@unionvvs.no
Lea Røreng

Lea Røreng

Rørleggerlærling
Mo i Rana
971 16 281
Marius Forsmo Olsen

Marius Forsmo Olsen

Rørleggerlærling
Mo i Rana
971 45 935
Simon Moen Hauknes

Simon Moen Hauknes

Rørlegger
Mo i Rana
905 81 022
Lene Merethe Solbu

Lene Merethe Solbu

Rørlegger
Mo i Rana
945 40 837
Asbjørn Samuelsson

Asbjørn Samuelsson

Rørlegger
Mo i Rana
977 00 880
Gaute Dilkestad

Gaute Dilkestad

Rørlegger
Mo i Rana
971 55 438
Hjalmar Andersen

Hjalmar Andersen

Rørlegger
Mo i Rana
468 56 352
Trond-Espen Ervik

Trond-Espen Ervik

Rørlegger
Mo i Rana
916 45 287
Lars Fredrik K. Flater

Lars Fredrik K. Flater

Rørleggerlærling
Mo i Rana
954 26 783
Terje Granlund

Terje Granlund

Rørlegger
Mo i Rana
467 88 413
Karl-Petter Grønli

Karl-Petter Grønli

Rørlegger
Mo i Rana
458 79 245
Tobias Yttervik

Tobias Yttervik

Rørlegger
Mo i Rana
951 11 792

Avdeling Sandnessjøen

Bjørnar Pettersen

Bjørnar Pettersen

Rørleggerformann
Sandnessjøen
950 81 399
bjornar@unionvvs.no
Aleksander Sjøset

Aleksander Sjøset

Rørlegger
Sandnessjøen
907 14 810
Trygve Aleksandersen

Trygve Aleksandersen

Prosjektleder
Sandnessjøen
905 22 410
trygve@unionvvs.no
Magnus Hammer Forø

Magnus Hammer Forø

Rørlegger
Sandnessjøen
920 91 361
Viggo Olaisen

Viggo Olaisen

Rørlegger
Sandnessjøen
478 71 973
Bent Kirkerød

Bent Kirkerød

Rørlegger
Sandnessjøen
958 14 643
Pål Steinar Edvardsen

Pål Steinar Edvardsen

Rørlegger
Sandnessjøen
918 83 509
Ask Ivan Laumann

Ask Ivan Laumann

Rørleggerlærling
Sandnessjøen
986 87 236
Remi Hansen

Remi Hansen

Rørlegger
Sandnessjøen
934 26 880
Terje Halseth Meidal

Terje Halseth Meidal

Rørlegger
Sandnessjøen
902 22 628
Andreas L. Jacobsen

Andreas L. Jacobsen

Rørlegger
Sandnessjøen
952 08 044
Jon-Runar Eide

Jon-Runar Eide

Rørleggerlærling
Sandnessjøen
948 63 927